Skontaktuj się:
+48 737 582 545
sales@vismake.com

Usługi

Animacje 3D

Animacja 3D to doskonała i wierna symulacja rzeczywistości, którą z powodzeniem można zastąpić kosztowny i skomplikowany w realizacji film. Zamiast dziesiątek osób na planie, postaw na zgrany zespół specjalistów.

Rendery produktów

Wirtualna fotografia oparta na grafice 3D dająca nieograniczone możliwości kreacji oraz udoskonalaniu finalnej pracy w oparciu o twój feedback aż do momentu, w którym otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz. 

Lektor

Dobrze dobrane nagranie mowy narracyjnej może zwiększyć skuteczność animacji reklamowej, gdyż potrafi w sposób przekonujący przedstawić zalety produktu lub usługi. Poprawnie zrealizowane nagranie zwróci uwagę odbiorców oraz ułatwi przyswojenie przekazu.

Animacje web

Zaprezentuj proces w postaci animacji modelu który można obrócić i przybliżyć. Jest to doskonałe uzupełnienie instrukcji. Nowoczesna forma która zachwyci twoich klientów, prezentując zagadnienia w zrozumiały sposób. Dzięki nowoczesnej technologii możesz zaprezentować dowolny proces. Dodatkowo można go wyświetlić w rozszerzonej rzeczywistości korzystając z przycisku ,,Zobacz u siebie".

Modele AR

Stworzone modele 3D możesz zaprezentować w postaci rozszerzonej rzeczywistości, pozwalające na przykład przekonać się potencjalnemu klientowi, jak sprzedawany przez Ciebie element wystroju wnętrza będzie prezentować się w jego mieszkaniu. To nowoczesna forma prezentacji produktu na miarę naszych czasów, do której wystarczy posiadanie smartfona - z rozwiązania tego korzystają marki takie, jak Amazon, Ikea czy Michael Kors.

Pozostań z nami w kontakcie
.

Vismake

ul. Wilczak 15
61-623 Poznań, Poland
+48 737 582 545
sales@vismake.com 
envelopesmartphone