Wyróżniamy formą

Animacje reklamowe i animacje techniczne

Produkujemy animacje reklamowe oraz animacje techniczne, przyciągamy uwagę potencjlanych klientów, skutecznie przekazujemy informacje oraz budujemy profesjonalny wizerunek marek.
Zachwyć klientów prezentacją na miarę naszych czasów

Nasza oferta:
Korzystając z grafiki 3D produkujemy zarówno animacje, wizualizacje. Jak również wdrażamy interaktywne modele 3D na stronach klientów z funkacją rozszerzonej rzeczywistości.
Rozwiązania:
Animacje reklamowe
Animacje instruktażowe 
Rendery produktów 
Rozszerzona rzeczywistość
Referencje:
"W Vismake świetnie rozumieją nasze potrzeby i sami podpowiadają najlepsze rozwiązania. Współpraca układa się bardzo dobrze, a projekty są realizowane terminowo. Polecam."
Anna Nowak, Firma KEAM sp. z.o.o
"Szczerze polecam współpracę z Vismake. Wykonali dla nas już wiele projektów i zawsze były na najwyższym poziomie. Dobry oraz rzeczowy kontakt, a praca zawsze wykonana na czas."
Gniewomir Dziadek, Firma KFG S.K.
Tworzyliśmy dla:
Mercedes-Benz
iCEA Group
Sunrise Festival
Sklejka-Eko
Montownia
KAEM
IGS Production
Badland
WST Group
Dyfuzja studio
Sliwocki Home
Growth
Glass Design
Dedicante
Podoba ci się to, co tu widzisz? 
Daj znać, a przygotujemy dla ciebie spersonalizowane portfolio i opowiemy o perspektywie współpracy.
Zamów rozmowę
Warsztat, wyczucie estetyki i 5 lat doświadczenia w produkcji — to wszystko pozwala nam tworzyć animacje które przyciągają uwagę.
Jesteśmy małym, ale zgranym, pełnym pasji i zaangażowania zespołem. Oferujemy ludzkie podejście do naszych klientów, okazując empatię oraz wsparcie na każdym etapie produkcyjnym. Sumiennie podchodzimy do każdego zlecenia i z dbałością traktujemy każde, nawet najdrobniejsze detale techniczne - zarówno przy tworzeniu animacji, jak i dbaniu o kopie zapasowe oraz bezpieczeństwo naszych danych.
David Pezacki
Promuje kulturę innowacyjności oraz współpracy tak by projekty realizowały cele biznesowe klientów. Łączy pasje do sztuk wizualnych z technologią oraz ludźmi.
Kinga Kubaszewska
Artystka o niezwykłej wrażliwości na detale i umiejętnościach technicznych. Jej pasja do tworzenia realistycznych światów zadziwia oraz inspiruje.
Proces naszej współpracy opiera się przede wszystkim na stałym kontakcie z klientem oraz właściwym zbadaniu wizji i potrzeb.
Faza przygotowawcza
Każdy projekt rozpoczyna się od zrozumienia wszystkich wytycznych oraz sprawdzenia materiałów otrzymanych od klienta w celu ustalenia harmonogramu i budżetu. Przygotowujemy ofertę ustalamy wymagane formaty materiałów wyjściowych, określamy ramy czasowe. Podpisanie umowy to ostatni etap fazy przygotowawczej po którym wpisujemy harmonogram prac w kalendarz.

Faza produkcji
Kick off to spotkanie podczas którego omawiamy szczegóły oraz kierunek, w jakim powinien podążać nasz zespół, aby efekt końcowy spełniał oczekiwania klienta. Na tym etapie niezwykle ważny jest dla nas stały kontakt ze zleceniodawcą. W trakcie naszej współpracy zapewniamy podgląd kolejnych wersji projektu.
Etap finalizacji
Wdrożenie wszystkich uwag klienta pozwala na osiągnięcie ustalonych celów, klient otrzymuje ostateczny podgląd projektu. Upewniamy się, że klient akceptuje efekt finalny wykonanej pracy. Po wyrenderowaniu całego materiału filmowego następuje montaż, ostateczna edycja i postprodukcja. Po zakończeniu wszystkich etapów produkcji dostarczamy zamówione materiały w ustalonych wcześniej formatach.

Animacje to wirtualny plan filmowy, który daje nieograniczone możliwości wskrzeszania oryginalnych wizji.

Możliwość dowolnego edytowania oświetlenia, umiejscowienia obiektu i scenografii pozwala na osiągnięcie dokładnie takich rezultatów, jakich oczekujesz od produkcji filmowej.

Nie ogranicza nas przestrzeń studia filmowego czy budżet na wyposażenie. Z satysfakcją łamiemy prawa fizyki.

Pozostań z nami w kontakcie
.

Lato.studio

sales@vismake.com 
+48 737 58 25 45
envelopesmartphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram