Skontaktuj się:
+48 737 582 545
sales@vismake.com
Skontaktuj się:
+48 737 582 545
sales@vismake.com

O Vismake Studio

Jesteśmy pełnym pasji i zaangażowania zespołem. Oferujemy ludzkie podejście do naszych klientów, okazując empatię i wsparcie na kazdym etapie produkcyjnym, z sumiennością podchodzimy do nawet najdrobniejszych detali technicznych.
.

Pobierz Ebook

,,Odkryj sekret skutecznych animacji reklamowych i zwiększ swój zasięg!"

Jak wygląda proces naszej współpracy?

1

Faza przygotowawcza

Początkiem fazy przygotowawczej jest zapytanie ofertowe. Każdy projekt rozpoczyna się od zrozumienia wszystkich wytycznych oraz sprawdzenia materiałów otrzymanych od klienta w celu ustalenia harmonogramu i budżetu danego projektu. Ustalamy także wymagane formaty materiałów wyjściowych.  Przygotowujemy ofertę i określamy ramy czasowe projektu, a także koszty aktywów, które będą potrzebne podczas procesu produkcji. Po akceptacji przez klienta rezerwujemy czas w kalendarzu projektu.

2

Faza produkcji

Faza produkcji rozpoczyna się od kick off, czyli spotkania, podczas którego omawiamy szczegóły i kierunek, w jakim powinien podążać nasz zespół, aby efekt końcowy spełniał oczekiwania klienta.  Na tym etapie niezwykle ważny jest dla nas stały kontakt ze zleceniodawcą. W trakcie naszej współpracy zapewniamy podgląd kolejnych wersji projektu lub jego fragmentów w ustalonych terminach. Na tym etapie aktywny udział klienta jest niezbędny, abyśmy mogli kontynuować projekt i bez przeszkód uzyskać jak najlepsze rezultaty.

3

Etap finalizacji

W etapie finalizacji po wdrożeniu wszystkich uwag klienta i osiągnięciu ustalonych celów, klient otrzymuje ostateczny podgląd projektu. Upewniamy się, że klient akceptuje efekt finalny wykonanej pracy. Po wyrenderowaniu całego materiału filmowego następuje montaż, ostateczna edycja i postprodukcja. Po zakończeniu wszystkich etapów produkcji dostarczamy zamówione materiały do klienta w wybranych przez niego formatach. 
Linkedin
+48 737 58 25 45
sales@vismake.com 
envelopesmartphone Secured By miniOrange