Skontaktuj się:
+48 737 582 545
sales@vismake.com
Warsztat, wyczucie estetyki i 5 lat doświadczenia w produkcji — to wszystko pozwala nam tworzyć animacje które przyciągają uwagę.
Jesteśmy małym, ale zgranym, pełnym pasji i zaangażowania zespołem. Oferujemy ludzkie podejście do naszych klientów, okazując empatię oraz wsparcie na każdym etapie produkcyjnym. Sumiennie podchodzimy do każdego zlecenia i z dbałością traktujemy każde, nawet najdrobniejsze detale techniczne - zarówno przy tworzeniu animacji, jak i dbaniu o kopie zapasowe oraz bezpieczeństwo naszych danych.
David Pezacki
Promuje kulturę innowacyjności oraz współpracy tak by projekty realizowały cele biznesowe klientów. Łączy pasje do sztuk wizualnych z technologią oraz ludźmi.
Kinga Kubaszewska
Artystka o niezwykłej wrażliwości na detale oraz umiejętnościach technicznych. Jej pasja do tworzenia realistycznych światów zadziwia oraz inspiruje.
Obydwoje posiadamy kwalifikacje zawodowe potwierdzone certyfikatami a.25 oraz a.20 wydawanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Kwalifikacje te potwierdzają umiejętności z zakresu wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych, obróbki obrazu cyfrowego, filmu oraz fotografi w teorii jak i w praktyce. Dzięki temu możemy realizować projekty w sposób profesjonalny. 
Rozpoczynając naszą przygodę zaczynaliśmy od produkcji filmowych oraz fotografii. Zdobyte doświadczenie w pracy przekładamy na produkcje w wirtualnym studio.
Jesteśmy twórcami autorskiego rozwiązania rozszerzonej rzeczywistości oraz modeli interaktywnych online. 

Animacje w pigułce

Zobacz jak nasi klienci przekładają animacje na sprzedaż.
Pobierz ebooka
Pozostań z nami w kontakcie
.

Vismake

ul. Wilczak 15
61-623 Poznań, Poland
+48 737 582 545
sales@vismake.com 
envelopesmartphone